Чому ми?

Наше підприємство спеціалізується на виробництві крафтової кави, де кожна кавова зерно обирається з великою увагою до якості та обробляється з використанням високих стандартів. 

Процес виробництва включає в себе такі кроки:

1. Відбір сировини: Ми тщательно відбираємо зерна зеленої кави з різних регіонів світу, звертаючи увагу на сорт, смакові якості та якість.

2. Обсмажування: Вибрані зерна обсмажуються відповідно до наших власних рецептів та вимог, що надає каві характерний аромат та смак.

3. Мелювання: Обсмажені зерна мелються в залежності від типу кави (від крупної до дрібної помолу), щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

4. Пакування: Каву пакують в стильні та екологічно чисті упаковки, зберігаючи її свіжість та якість. 

Результатом нашої діяльності є високоякісна крафтова кава зі специфічним ароматом і смаком, яка задовольняє найвибагливіших любителів кави. 

Один із ключових плюсів – доброзичливий персонал. Вони завжди готові допомогти та відповісти на будь-які питання. Кожен співробітник виглядає, ніби вони справжні експерти у своїй справі.

Анна
з нами 20 років

Вражає індивідуальний підхід до кожного гостя. Персонал завжди старається врахувати усі побажання та забезпечити комфортне перебування. Це робить наші візити завжди приємними та запам'ятовуючими.

Дмитрий Пряун
Кременчук

Робочий колектив продемонстрував велику ефективність у вирішенні завдань. Важливо відзначити їхню увагу до деталей, що робить кожну взаємодію із закладом неперевершеною.

Деніс Олешко
Київ

КОМПАНІЯ

Лада Пирожкова

Власник

Місія нашої компанії у виробництві крафтової кави – перетворювати звичайний кавовий ритуал в особливий момент насолоди та відкриття. Ми прагнемо подарувати вам не лише вишуканий смак та аромат, але й створити кавовий досвід, який переплітається з вашим життям, забезпечуючи радість та вдячність кожен день.

Наша адреса

Адреса

Україна, 252001, Київ, Прорізна,5

Години роботи

Пон. — П‘ят.

08:30 — 18:00

Субота

10:00 — 18:00

Неділя

Вихідний

Зв‘язатися з нами

Слідкуйте за нами в соц. мережах